REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Sekretarz i Skarbnik Miasta odchodzą z UM w Kole!

Sekretarz i Skarbnik Miasta odchodzą z UM w Kole!

6 dni temu | Źródło: e-kolo | Wyświetleń artykułu: 18,452 | Komentarzy: 21
REKLAMA
Z informacji do jakich dotarliśmy i które potwierdził nam w bezpośredniej rozmowie Burmistrz Miasta Koła, informujemy Państwa, że z początkiem miesiąca maja z Urzędu Miejskiego odchodzą dotychczasowa Skarbnik Miasta Pani Beata Wawrzyniak oraz obecna Sekretarz Miasta Pani Bogusława Szczecińska.
Sekretarz i Skarbnik Miasta odchodzą z UM w Kole!
Foto:archiwum

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Burmistrz zapytany o przyczynę tej decyzji powiedział nam, że obie Panie dostały oferty pracy w swoich miejscach zamieszkania.
Przypomnijmy, że Pani Beata Wawrzyniak była Skarbnikiem Miasta Koła przez 10 lat, a powołana została na mocy Uchwały Rady Miejskiej w Kole z dnia 9 stycznia 2007 roku.  
Natomiast Pani Bogusława Szczecińska obowiązki Sekretarza Miasta pełniła od kwietnia 2015 roku.

 

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
WASZE KOMENTARZE (21)
ewa 5 dni temu
To normalne że ludzie zmieniają prace dlaczego więc tyle złośliwości i głupich przytyków,Zenujące!
| Zgłoś do usunięcia
Tyrion Lanister 5 dni temu
Nie do końca to normalne ostatnio w naszym mieście
gość 6 dni temu
Ciekawe kogo zatrudni na te stanowiska ? Miernych, ale wiernych?
| Zgłoś do usunięcia
gość 4 dni temu
Są dwa wolne stanowiska. Mariolka z Robertem się nimi podzielą. Nikt o zdrowych zmysłach nie wejdzie do tego trójkąta.
kasia 4 dni temu
Kompetentnych ????
czytelnik 6 dni temu
Na koniec okaze sie, ze nasz burmistrz zacznie pelnic wszystkie funkcje jednoczesnie i sam. Wyniki ekonomiczne miasta poprawia sie zgodnie z oczekiwaniami mieszkancow. Jesli jeszcze sam zastapi wszystkie rady nadzorcze miejskich spolek....; bede wowczas wnioskowal publicznie o podniesienie burmistrzowi wynagrodzenia!
| Zgłoś do usunięcia
Tyrion Lanister 6 dni temu
Takie jest życie...
| Zgłoś do usunięcia
Franek 4 dni temu
To ty jesteś tu na miejscu czy gdzieś na emigracji bo ja się pogubiłem ......
Rafał 6 dni temu
Największe jaja (tak z okazji Wielkanocy) to ostatni wywiad (kwietniowy). Ten o świetnie przygotowanych materiałach dla radnych, zaciąganiu kolejnych długów na drogi, wodociągi, zbieraniu kasy na drugi odwiert geotermalny, cuda, cuda. Niech Jego Osoba choćby Toruńską się przejdzie, to zobaczy ile nawet tylko sklepów jest zamykanych, a nie p***doli, że chce zatrzymać tutaj młodzież. Zero jakichś logicznych planów, a wyjazdy do Warszawy to chyba w celach towarzyskich jak ten "deszczowy spacer". Lepiej niech Jego Osoba leży w domu i nie robi nic, niż ma "ciężko pracować", ale psuć to nasze Miasto.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 4 dni temu
@Bohun Żenada to jest raczej to, co robi Jego Osoba. Mitoman i chyba jeszcze jakiś ...man. Ile minęło czasu od pamiętnego "deszczowego spaceru"? Rozumiem, że masz tutaj swoje zadania i nawet współczuję, ale ty wiesz to tak samo jak ja i my wszyscy, że najprędzej efekt z tych warszawskich eskapad Jego Osoby może być z tym spacerem związany, bo z inwestycjami, to chyba raczej nie.
Buhun 4 dni temu
Wspinasz się na wyżyny głupoty tymi swoimi pseudo wywodami żenada.....
Rafał 6 dni temu
Czy swojej "koleżanki ze studiów" - Bogusi Szczecińskiej Jego Osoba nie wywalił na koniec zeszłego roku? Co do skarbnik... cóż, nie dziwię się, zapewne "brak współpracy". K**wa, FC Barceloną czy Realem Madryt to my nie jesteśmy, żeby co rusz sprowadzać nowych najlepszych, a i tam jak nie ma wyników, to trener honorowo ustępuje.
| Zgłoś do usunięcia
Maciek 4 dni temu
Ty jesteś jakiś omnibus czy co ? wszystko wiesz? społecznik pier............y
mariusz 6 dni temu
Obie panie nie sprzeciwiały się burmistrzowi w jego działaniach. Ich zarobki dzięki niemu też były godne: skarbnik 110 tys. zł rocznie, a sekretarz prawie 96 tys. rocznie. Przekonamy się czy burmistrz zgodzi się, by samemu ponosić odpowiedzialność za wszystko. Na dokumentach z decyzjami zostają przecież podpisy i nie są to podpisy tylko jednej osoby. Nowi pracodawcy mają o czym myśleć. Ciąg dalszy nastąpi ...
Mieszkaniec Koła 6 dni temu
No to teraz pan burmistrz będzie mógł sprowadzić jakiegoś fachowca z Turku, Kłodawy a może jeszcze dalej.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 6 dni temu
Z Koła to tylko taki Siwiński może być, co to raczej on jest szefem Jego Osoby, niż Jego Osoba jego szefem. Nikt inny nie będzie się szedł błaźnić na góra trzy tygodnie i wyjazd z art. 52.
q 6 dni temu
ojojoj czyżby (owocnej!!!!!!) współpracy nie było. Możemy być pewni, że teraz pojawią się ludzie co OWOCNIE będą współpracować!!!
| Zgłoś do usunięcia
aa 6 dni temu
Burmistrz zapytany o przyczynę tej decyzji powiedział nam, że obie Panie dostały oferty pracy w swoich miejscach zamieszkania. to przepraszam, gdzie te Panie mieszkają? bo najwyraźniej nie w Kole
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 5 dni temu
Pani Sekretarz jest ze Zgierza, natomiast pani Skarbnik nie wiem.
Anonymus KOŁO 6 dni temu
Pomału zaczynamy tracić rachubę kto przyszedł, kto wrócił a kto z kolei odchodzi z Urzędu Miejskiego. Nasuwa się pytanie, czy ktokolwiek w Naszym Mieście ma nad tym kontrolę, Pan Burmistrz , Rada Miejska ???
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 6 dni temu
Są tacy, którzy mają. Oni stoją jednak wyżej, nad Jego Osobą, nawet nad Galembą i dowiedzieć się, kto to jest, niestety nie jest łatwo.
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.