REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości Na sygnale Policjanci ponownie znakowali rowery
REKLAMA

Policjanci ponownie znakowali rowery

12 dni temu | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,347 | Komentarzy: 4
Kolscy policjanci po raz kolejny przeprowadzili akcję "Nie daj szans złodziejowi – oznakuj swój rower". W ramach działań mundurowi znakowali rowery mieszkańców powiatu kolskiego, edukowali cyklistów w jaki sposób skutecznie zabezpieczyć jednoślady przed kradzieżą oraz jak bezpiecznie poruszać się po drodze.
Policjanci ponownie znakowali rowery
Foto:KKP Koło

8 kwietnia o godz. 16:30 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 13 odbyło się spotkanie policjantów z osobami chętnymi oznakować swoje rowery. Policyjna akcja „Nie daj szans złodziejowi – oznakuj swój rower”, której głównym celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży jednośladów, rozpoczęła się krótkim szkoleniem. Tematem zajęć było właściwe zabezpieczenie rowerów przed kradzieżą oraz przypomnienie przepisów dotyczących niechronionych uczestników ruchu drogowego. Następnym etapem spotkania było znakowanie rowerów, które nie posiadały numerów seryjnych, specjalnym przyrządem typu „engrawer”.

Na zakończenie każdy uczestnik akcji „Nie daj szans złodziejowi – oznakuj swój rower” otrzymał od policjantów elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu na drodze.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
WASZE KOMENTARZE (4)
pawel 10 dni temu
Jaki to portal informacyjny, że nie poinformował o tym przed faktem????? Czekałem na info o znakowaniu od zeszłego roku, bo chciałem oznakować swój rower.
| Zgłoś do usunięcia
mama 10 dni temu
Teraz o tym piszecie!? Musztarda po obiedzie, takie akcje powinny zostać nagłośnione przynajmniej tydzień przed, a tak chciałam oznakować 3 rowery!
| Zgłoś do usunięcia
Olga 11 dni temu
Czemu oznakowanie rowerów jest tak mało nagłaśniane? Takie akcje powinny być robione do południa i po południu .Ludzie pracują i nie zawsze nam pasuje.. Jak robić to już z głową planować.
| Zgłoś do usunięcia
zax 12 dni temu
Szkoda że nie poinformowaliście o tej akcji wcześniej na portalu
| Zgłoś do usunięcia
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.