REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Podsumowanie pozyskanych środków zewnętrznych w 2016 roku

Podsumowanie pozyskanych środków zewnętrznych w 2016 roku

23 dni temu | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,711 | Komentarzy: 5
REKLAMA
Od początku kadencji nadrzędnym celem Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka była i jest obecnie strona dochodowa finansów gminy. Dzięki staraniom i ogromnemu wysiłkowi pracowników Urzędu Miejskiego w Kole główne założenie polityki finansowej gminy jest realizowane.
Podsumowanie pozyskanych środków zewnętrznych w 2016 roku
Foto:Urząd Miejski w Kole

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Oprócz z Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Edukacji pozyskiwane są również środki z Ministerstwa Rozwoju - do chwili obecnej już 2 mln zł, w założeniach na pozostały okres 2017 roku chcemy jeszcze pozyskać około 2,5 mln zł. Trwają także intensywne prace nad zwiększeniem wpływów podatkowych. Na XXXVII Sesji Rady Miejskiej burmistrz przypomniał efekty działań w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych dla zapewnienia lepszych warunków życia mieszkańcom miasta Koła. Bez zewnętrznego wsparcia działania te nie byłyby realizowane, bądź realizowane w ograniczonym zakresie. Gmina musiałaby przez szereg lat oszczędzać i gromadzić fundusze na poszczególne inwestycje albo zaciągać na te cele kredyty.

Na podstawie poniższych danych wyraźnie widać, że nasza gmina należy do grona aktywnych beneficjentów funduszy unijnych. Dzięki czemu nieustannie zmienia się wizerunek miasta Koła oraz poziom życia mieszkańców. Poniżej trzy krótkie zestawienia środków zewnętrznych pozyskanych w 2016 na rozwój naszego miasta, zadań i kwot, na które Gmina Miejska złożyła już wnioski w 2017 roku oraz te, które są przygotowywane do złożenia.

Środki zewnętrzne pozyskane w 2016 roku na rozwój naszego miasta

Środki zewnętrzne pozyskane w 2017 roku na rozwój naszego miasta

Złożone wnioski oczekujące w bieżącym 2017 roku na rozpatrzenie

Opracowała: Ilona Stasiak-Malczyk

Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
WASZE KOMENTARZE (5)
GOSC 21 dni temu
Informacja byłaby bardziej wiarygodna, gdyby podano również instytucję do której zgłoszono projekt, jakiś numer czy inne kryterium pozwalające to zweryfikować. A tak :) Rewitalizacja zamku królewskiego - rozpacz
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 23 dni temu
Samochwała w kącie stała, żenada
| Zgłoś do usunięcia
obserwator 23 dni temu
Śmieszne to jest bardzo, zasada działa jak widac nikt nie chwali pochwalmy sie sami! Brawo na serio nie stać UM na cos obiektywnego? E-kolo zrobilo sie jak tvp1 do PIS. Podsumujcie drodzy Państwo w następnym artykule ile zaplacicie za odszkodowania dla ludzi z naszych pieniędzy! Bez poszanowania godności człowieka i prawa, teraz powinno być referendum a nie jak wczesniej. Wynik byl by zupełnie inny. Pozdrawiam samochwalocych się i zapatrzonych w siebie pracowników Pana wlodarza.
| Zgłoś do usunięcia
koks 23 dni temu
bzdua za bzdura najslabszy burmistrz w kole od lat
| Zgłoś do usunięcia
gosc 23 dni temu
Czemu ma służyć ten artykuł? Znowu o środkach unijnych, czy oni wreszcie zrozumieją, że to ich obowiązek pozyskiwać te środki, są zatrudnieni pracownicy, jest firma zewnętrzna, przecież to nie jest żaden sukces na skalę krajową
| Zgłoś do usunięcia
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.