R E K L A M A


Realizacje

kilka przykładowych realizacji

Kredytykolo.pl

Posiadamy dużą wiedzę na temat oferty poszczególnych banków, a co najistotniejsze w obecnej trudnej sytuacji na rynku kredytów bankowych wiemy, które banki nie ograniczają akcji kredytowej, mają najprostsze i najszybsze procedury. Przyjeżdżamy do Klienta bezpośrednio na miejsce, z każdym umawiamy się indywidualnie także w dni i godziny nie robocze, sporządzamy oferty i przyjmujemy wnioski drogą elektroniczną...

Użyte techniki: XHTML, CSS


Dotykrelaksu.pl

Naszym klientkom i klientom zapewniamy zadowolenie i poczucie satysfakcji. Czystość i higiena panujące w gabinetach, komfort, wygoda i duży wybór usług, osobowosć personelu i perfekcja zawodowa to nasze atuty. Do dyspozycji klientów są: gabinet kosmetyczny twarzy i ciała z dostosowaną do tych celów łazienką, dostępną bezpośrednio z gabinetu, gabinet pielęgnacji stóp, w każdym pomieszczeniu znajduje się tylko jeden fotel kosmetyczny, co gwarantuje pełną intymność podczas zabiegów. Dodatkowo w ofercie znajdują się usługi fryzjerskie oraz solarium.

Użyte techniki: CMS, XHTML, FLASH, CSS


Przedszkolebabiak.pl

Samorządowe Przedszkole w Babiaku przy ul. Poznańskiej 8 jest placówką 3 oddziałową, czynną od godz. 7:00 do 16:00, oprócz sobót. Uczęszczają do nas dzieci z następujących miejscowości: Babiaka, Zakrzewa, Brzezia, Józefowa, Gryglaków, Ozorzyna, Kol. Mostek, Żurawieńca, Polonista, Dębna Królewskiego, Dębna Poproboszczowskiego, Suchego Lasu, Malińca, Stefanowi, Łazisk, Olszaka, Lichenia i Krukowa. Dzieci z rodzin biedniejszych są otoczone opieką GOPS. Otrzymują bezpłatnie dwa posiłki dziennie.

Użyte techniki: XHTML, CSS, FLASH


ptm.konin.pl

Celem Towarzystwa jest rozwój wodnych melioracji, gospodarki wodnej oraz inżynierii środowiska i jego ochrona.
Posiadamy podpisane porozumienia o współpracy z:
- Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu,
- Winnickim Obwodowym Ośrodkiem Wszechukraińskiej Ligi Ekologicznej,
- Departamentem Rolnictwa Winnickiej Obwodowej Administracji Państwowej na Ukrainie,
- Powiatem Kolskim,
- Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kole,

Użyte techniki: HTML


Dekor-kwiaty.pl

Nasza hurtownia jest firmą rodzinną i działa na rynku od 1995 roku. Posiadamy szeroki asortyment kwiatów sztucznych , akcesorii kwiaciarskich, świec, dekoracji oraz ozdób, które dostępne są w jednym miejscu. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Współpracujemy z wieloma kontrahentami, którzy są dostawcami naszych towarów.

Użyte techniki: XHTML


Zurawie-adamczyk.pl

Zakład Budowlany "ADAMCZYK" istnieje od 2001r. Celem naszej firmy jest świadczenie usług wynajmu, montażu oraz serwisu żurawi wieżowych. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasze doświadczenie w branży, poparte współpracą z dużymi firmami, gwarantuje Państwu wysokiej jakości usługi.

Użyte techniki: FLASH, HTML


Kwiaciarniakolo.pl

Kwiaciarnia Mariola jest firmą rodzinną i działa na rynku od 1978 r. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług. Właścicielka Maria Tomaszewska od lat pasjonuje się bukieciarstwem i florystyką. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie ,staramy sie aby oferowane przez nas kompozycje sprostały Państwa wymaganiom.


Użyte techniki: HTML


Gardenogrody.pl

Firma GARDEN SERVICE s.c. zajmuje się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem oraz pielęgnacją terenów zieleni otaczających domy prywatne, rezydencje, obiekty publiczne i osiedla mieszkaniowe. Wykonujemy m.in. kształtowanie żywopłotów, wertykulacje, aeracje darni, nawożenie roślin, czy zabezpieczenie roślin przed okresem zimowym. Specjalizujemy się w instalacji systemów automatycznego nawadniania oraz serwisie istniejących instalacji.


Użyte techniki: HTML, FLASH


Przybylskiprzewozy.pl

Firma PRZEWOZY AUTOKAROWE JAN PRZYBYLSKI działa na rynku transportu osób od 1999 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną, krajową i zagraniczną obsługę przewozu osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne i wygodne autokary oraz busy o różnych ilościach miejsc, regularnie serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów.


Użyte techniki: HTML


Copryright by Skorpionserwis (c) 2009-2011